CHRISTMAS- Vánoční tag

20. prosince 2017 v 19:35 | Wex
Ahoj všichni!
Vánoce se nám blíží a proto jsem se dnes rozhodla udělat vánoční tag, ve kterém se dozvíte něco málo o mých Vánocích.Jak probíhá tvůj Štědrý den?
Ráno vstanu už kolem půl sedmé a zapnu si televizi, na kterou se dívám až do půl osmé, o půl osmé se totiž přemístím dolů do kuchyně a tam se nasnídám. Většinou si dávám vánočku s marmeládou. Další stěhování národů začíná kolem deváté hodiny, to se i s rodiči přesunu k babičce a u ní zase jím+ většinou pouštíme lodičky. Abych to jídlo trošku spálila, vyrážíme všichni na hřbitov, pozdravit naše zesnulé příbuzné a ze hřbitova k mé pra sestřenici, u které se od nás babička odpojí. My jdeme k druhé babičce, kde si rozbalíme první dárečky a zase jíme:D. Kolem čtvrté se vrátíme zpátky domů a začneme připravovat štědrovečerní večeři. Vždycky máme čočkovou polévku a rybí prsty nebo filé s bramborovou kaší. U štědrovečerní večeři nesmí chybět jeden talíř navíc a také nikdo nevstává od stolu. Po večeři vyrážíme na krátkou procházku a po ní už následuje rozbalování dárků! Během rozbalování dárků se k nám ještě připojí babička a děda, s nimi si potom povídáme a rozkrajujeme jablíčka+ louskáme ořechy. Do postele ulehám až kolem jedenácté.

Oblíbené vánoční písničky/koledy?
Mám ráda všechny koledy, ale moje nejoblíbenější jsou určitě rolničky. O letošních Vánocích jsem si hodně oblíbila písničku od Teri Blitzen Vánoční a Vánoce na míru od Ewy Farné.

Jak si o Vánocích dekoruješ svůj pokoj?
Nejčastější dekorací, kterou u mě v pokoji můžete vidět jsou světýlka. Ty u mě prostě neodmyslitelně patří k Vánocům. Každoročně můj pokoj také zdobí adventní kalendář a letos jsem ješte vytvořila takovou dekoraci s pomocí umělých větviček jehličnanu. Pak jsem ještě trošku nadekorovala poličky obrázky s kočičkou Pusheen .
(Zdroj: We Heart it)

Živý nebo umělý stromeček?
Asi ten živý. U nás doma ho máme každý rok a moc si nedovedu představit, že bych na Vánoce tu jeho vůni necítila, ale zase na druhou stranu vždycky mi je líto toho, když ho musíme uříznout.

Jaké cukroví máš nejradši a jaké naopak nemáš rád/a?
Naprosto miluju perníčky a vanilkové rohlíčky. Moc nemusím linecké a včelí úly.
(Zdroj: We Heart it)

Máš už nakoupené všechny dárky?
S radostí hlásím, že už ano! I když musím přiznat, že jsem s nakupováním dárků letos začala opravdu pozdě, každopádně myslím si, že jsem při výběru měla šťastnou ruku a doufám, že mým blízkým udělám radost.

Co si přeješ k letošním Vánocům?
Na toto téma mám v plánu ještě tento týden vydat článek, takže se tady nebudu moc rozepisovat. Hlavní dárek, který bych pod stromečkem chtěla najít, je diář. Pak si ještě přeji nějaké knížky a oblečení.

Máš adventní kalendář?
Jasně! Už od dětství mi každoročně rodiče náplní takové pytlíčky, ty následovně připnou na moji nástěnku a já si každý den jeden pytlíček můžu otevřít. Pak mě však docela lákají kosmeticke adventní kalendáře.
(Zdroj: We Heart it)

Co máš na Vánocích nejradši?
Na Vánocích mám určitě nejradši tu atmosféru. Miluju, když se celá rodina sejde, ve vzduchu voní stromeček a cukroví, na stole se na mě usmívají rybí prsty a pod stromečkem čekají dárky.

Co na Vánocích nemáš ráda?
Jediné, co na Vánocích nemám ráda, jsou narvané obchody. Občas mi přijde, že se lidi před Vánoci úplně zblázní. Třeba včera jsem byla v Tigeru a tam se pomalu nedalo ani hnout, lidé se předbíhali ve frontě a spoustu zboží už v regálech chybělo.

Máš nějaké vánoční oblečení?
Mám dvě vánoční pyžama. Jedno je růžové se srdcem, ve kterém jsou vánoční vzory, kalhoty tohoto pyžama jsou kostkované a sladěné také do růžova. Druhé je červené s malým roztomilým medvídkem a kostkovanými kalhotami, které jsou zase sladěny k pyžamu. Tento rok k Mikulášovi jsem ještě dostala vánoční svetr. Je šedivý s Vánočně oblečeným tučňákem. Všechno tohle vánoční oblečení jsem pořídila v Lidlu.
(Zdroj: We Heart it)

Věříš na vánoční zázrak?
Ano, věřím. Vánoce jsou plné zázraků, kouzel a hlavně splněných přání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 little-booktea little-booktea | Web | 20. prosince 2017 v 21:48 | Reagovat

Na článek se těším!!😂 Mé oblíbené cukroví jsou taky vanilkové rohlíčky 😍Já jsem nakoupené dárky měla asi už 14 dní a teď v pondělí mi přibyl někdo, takže zítra musím sehnat dárek, jinak jsem v háji!!! Jestli by ti to nevadilo, tak bych si udělala taky vánoční tag 😂 měla jsem ho v plánu, ale moc jsem nenašla otázka, na , které jsem nedělala v loni.Tak jsem ho chtěla nechat na další rok, ale tento se mi moc líbil, tam nevadilo by ti, kdyby se na mém blogu taky objevil😊????

2 Magicmax Magicmax | Web | 22. prosince 2017 v 8:33 | Reagovat

Vyrozkrajujete jablíčka. :) To je jistě příjemná aktivita. My rozkrajujeme jen řízek při štedrovečerní večeři. :D
Já naopak mám rád linecké a včelí úly. :D Je super, že si každý něco na těch Vánocích najde. :-)
Je 22.12. a já nemám ani jeden dárek. :D Závidím ti to! :D Ty máš proč psát Vánoční tag ale já bych se do toho asi pouštět neměl. :D
Ale vánoční oblečení máme taky. :-) Máme vánoční deku z Primarku. Primark je moc prima obchod. :D
Tak Vánoce jsou plné zázraků a kouzel a pod to se podepíše klidě i
Magicmax :-)

3 Wex Wex | E-mail | Web | 23. prosince 2017 v 17:13 | Reagovat

[1]: Určitě mi to nevadí a moc děkuju za komentář!

[2]: To my děláme také, akorát s rybími prsty :-D  Držím palce se sháněním dárků a přeji ti krásné Vánoce!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama