Blogerská výzva

26. listopadu 2017 v 9:31 | Wex |  Výzvy
Ahoj všichni!
Nedávno jsem narazila na blog Canli a na něm jsem našla blogerskou výzvu. Ten nápad se mi strašně zalíbil a tak jsem se do ní rozhodla zapojit. Myslím si, že to vám všem přiblíží to, jak bloguji a zároveň se možná dozvíte i něco nového o mně.


Jak jsem začal/a psát blog?
Když jsem byla mladší, hodně jsem navštěvovala herní portál HPD.cz, tam si v té době hodně holek zakládalo blogy a já jsem prostě nechtěla být vyjímkou. Díky tomu vzniknul můj první blog, který stál opravdu za nic. Články byly o ničem a když už o něčem byly, většinou jsem je zkopírovala z jiných internetových stránek. Návštěvnost jsem získávala z odkazů, které jsem vždy vložila na HPD.cz a kdybych tam ty odkazy nevkládala, nikdo by můj blog nečetl. Každopádně jsem hrozně ráda, že jsem tam ty odkazy dávala, protože bez toho bych teď nejspíš nebyla tady.

Proč píšu?
Protože mě to naplňuje a ve špatných dnech mi to dodává pozitivní energii.

Kdo je můj oblíbený autor?
Dřív bych řekla Jacqueline Wilsonová, ale v momentální době jsem si opravdu oblíbila Lauren Myracleovou. Pak mám ještě docela ráda knížky od Victorie Schwabové a nesmím zapomenout na Zoe Sugg.
(Zdroj: Můj)

Jak dlouho mi trvá napsat jeden článek?
Musím říct, že mi to trvá opravdu dlouho. Napsat samotný text mi zabere tak 2 hodiny. To však ještě není všechno, aby články nebyly tak suché, je důležité do nich dát fotky a s těmi mám obzvlášť teď v zimě problém. Jelikož chci mít fotky kvalitní, musím počkat až bude dobré světlo a taky si na to musím vyhradit opravdu hodně času, protože pokud chci mít v články všechny fotky moje, trvá mi to nafotit zhruba 1 hodinu. Samozřejmě do svých článků většinou dávám i nějaké ty fotky z We Heart It, takže bych řekla, že mě napsat článek z fotkami trvá asi tak dvě hodiny a půl.

Už jsem někdy měl/a spisovatelský blok?
Ano, zrovna nedávno jsem jeden překonala a doufám, že už úplně.

Jaké jsou ideální podmíny pro psaní?
Já ráda píšu články ve tmě jen s rozsvícenými světýlky, k tomu pak nesmí chybět čaj a něco dobrého k snědku.
(Zdroj: We Heart It)

Ví moje rodina/ přátelé, že píšu? Ne - proč ne? Ano - podporují mě?
Ano, ví, ale svým způsobem jim je to trošku jedno. Vím, jen o jednom spolužákovi, který na můj blog občas zavítá a něco si přečte, zbytek to nějak neřeší.

Označuju se rád/a za blogera?
Určitě! Blogovaní mě moc baví a etiketa bloger se mi moc líbí.

Zkoušel/a jsem už někdy napsat knihu?
Ano, několikrát a vždycky jsem ji nedopsala, protože mě to většinou po čase omrzelo, ale když jsem začínala s blogováním, psala jsem různé příběhy a ty byly vlastně takovou hlavní náplní mého tehdejšího blogu. Teď už jsem k tomu tak nějak ztratila pouto a nešla si nový sen- vytvořit svůj vlastní diář (Ano, už jsem to i zkoušela, ale zase to nedopadlo, asi musím počkat na to, až budu trošku starší)

Jaká je moje oblíbená kniha?
Moje nejoblíbenější knížka je Girl Online od Zoe Sugg. Knížka je taková odpočinková, v některých částích hodně přirůžovělá, ale mě takové slaďárny prostě strašně baví. Navíc knížka je o blogerce jako jsem já, takže mě prostě přirostra k srdci dvojnásobně.
(Zdroj: We Heart It)

Jaká je největší výzva, se kterou se setkávám jako blogger?
Moje největší momentální výzva je zvládat čas. Jak už jsem zmiňovala, blogovaní mně zabere docela dost času+ jsem student a je pro mě občas opravdu těžké, vše časově zkoordinovat.
(Zdroj: We Heart It)
Co mi blogování dalo a vzalo?
Blogovaní mi vzali trošku volného času, který jsem dříve využívala k různým blbostem a dalo mi spoustu úžasných přátel a fanoušků, kteří mi dennodenně dodávají pozitivní náladu. Pak mě samozřejmě blogovaní dalo spoustu skvělých zkušeností, jak s psaním textu nebo třeba i s grafickou tvorbou.

Moje oblíbené blogy, které čtu..
http://soitsme.blog.cz
http://canli.cz
http://acupofstyle.com
http://my-story-is-life.blog.cz

No, a to je všechno. Doufám, že se vám moje blogerská výzva líbila a vy, kteří máte blog, určitě se ji nebojte zkusit! Tady máte všechny otázky:
Jak jsem začal/a psát blog?
Proč píšu?
Kdo je můj oblíbený autor?
Jaká je moje oblíbená kniha?
O čem píšu?
Jak dlouho mi trvá napsat jeden článek?
Už jsem někdy měl/a spisovatelský blok?Jaká je moje oblíbená citace knihy?
Ví moje rodina/ přátelé, že píšu? Ne - proč ne? Ano - podporují mě?
Označuju se rád/a za blogera?
Zkoušel/a jsem už někdy napsat knihu?Jaká je největší výzva, se kterou se setkávám jako blogger?
Jaké jsou ideální podmíny pro psaní?
Co mi blogování dalo a vzalo?
Moje oblíbené blogy, které čtu..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 little-booktea little-booktea | E-mail | Web | 26. listopadu 2017 v 10:09 | Reagovat

Krásný článek ❤, mě taky články zaberou tolik času jak tobě.Třeba ten včerejší článek oblíbenosti studených dnů, mi zabral okolo 3 h, nafotila jsem dost svých obrázku, které jsem pak ani moc nepoužila, protože nebyli nejlepší. Taky mám půlku we heart it a něco ze svého, ale musím říct, že pak článek vypadá krásně, možná se do té to výzvý taky zapojím❤

2 Niky mirth Niky mirth | Web | 26. listopadu 2017 v 17:31 | Reagovat

Musím souhlasit s little-booktea,opravdu krásný článek,povedl se Ti ! Psaní článků je sice hodně časově náročné,ale myslím si,že to za to rozhodně stojí !

3 Wex Wex | E-mail | Web | 30. listopadu 2017 v 15:06 | Reagovat

[1]: Děkuju moc! Já také většinu mých nafocených fotek v mnoho případech nepoužívám, protože nevypadají podle mých představ. Pak mi nezbývá nic jiného než zabrousit na WeHeartIt, kde skoro vždy najdu fakt skvělé obrázky

[2]: Děkuju, to stojí! :-)

4 Tánička Tánička | E-mail | Web | 7. prosince 2017 v 15:42 | Reagovat

Krásný článek taky mi zabírá docela dlouho napsat článek, ale taky záleží o čem zrovna jde. Jinak se určitě zapojím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama