10 typů studentů

11. listopadu 2017 v 18:20 | Wex
Ahoj všichni!
Přeji vám krásnou listopadovou sobotu a doufám, že jste na mě nezapomněli, zase jsem se tady totiž nějakou dobu neobjevila, což musím říct, že mě docela mrzí. Každopádně doufám, že dnes už konečně přivedu tenhle blog k žovotu. Dlouho jsem už nenapsala článek 10 typů… a tak jsem si řekla, proč tímto formátem článku nepřivést blog k životu.1. Stresovač
Před každým testem má žaludek na vodě. A hned když test odevzdá, začne přemýšlet, jestli náhodou něco neudělal špatně. Jeho mozek si pak vymyslí, že tam něco špatně udělal a on se pak klepe do té doby než test dostane opravený. Mnohdy v tom testu nemá žádnou chybu a když už tam nějaká je, není to ta, kterou si vymyslel.

2. Plánovač
Tento typ člověka má rád vše skvěle naplánované. Vždy když učitel oznámí, že bude test, vytáhne svůj diář a pečlivě si tam test poznačí. Když je pak víkend, vytáhne všechny sešity a na papírek si sepíše vše, co za celý víkend musí udělat. Někteří plánovači k tomu pak připíší i časy, ve které určité činnosti musí udělat- to už je však opravdový extrém.
(Zdroj: We Heart It)

3. Nikdy nic nemá
Toto je naprostý opak plánovače, nikdy si nic nezapíše a když už jo, nechce se mu to dělat. Takže vždy když přijde do školy, začne otravovat ostatní s větou: ,,Dáš mi to opsat?" nebo s větou: ,,Pujčíš?"

4. Žrout
Hned jak přijde do školy, vytáhne jídlo a začne jíst. Na obědě mu všechno chutná a vždy když dojí, začne se těšit na další přestávku, až se bude zase moc najíst (Občas to nevydrží a do jídla si kousne i v hodině)
(Zdroj: We Heart It)

5. Závislák
Ráno se vzbudí, první co vezme do ruky je mobil. Jde do školy a od mobilu neodtrhne ani oko. Přijde do školy, telefon má stále v ruce. Zazvoní, telefon přesune pod lavici, ale stále je to jeho střed vesmíru. Jde domů, telefon má stále v ruce. Přijde domů a celý večer nedělá nic jiného než čumí do telefonu. K večeru se umoudří a přesune se k počítači.

6. Pořád se mu chce na záchod a nikdy na něj nejde o přestávce
Uběhne deset minut z hodiny a on se přihlásí, učitel ho samozřejmě vyvolá a on neřekne nic jiného než: ,,Můžu na záchod?"

7. Všechno mu je jedno
Dostane špatnou známku, je mu to jedno. Propadá, je mu to jedno. Neudělá příjímačky, je mu to jedno. Neudělá maturitu, je mu to jedno a řekne jen: ,,V září budu mít druhou šanci."

8. Chodí pozdě
Skoro každý den přijde do školy a má nejvíc originální výmluvy, třeba že stál ve frontě na koblihu nebo má taky velice neoriginální výmluvy, třeba že zaspal.
(Zdroj: We Heart It)

9. Nic ho nebaví
Každou hodinu je strašně znuděný, otrávený a každou hodinu opakuje větu: ,,Mě to nebaví." Nudí se, i když je přestávka a když přijde domů zase se překvapivě nudí

10. Spáč
Skoro celý den ve škole prospí a jediná doba, kdy nespí je noc.

Studenti, ve kterém typu jste se našli? A ostatní, který typ vám přijde nejhorší??
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Twotika Twotika | E-mail | Web | 11. listopadu 2017 v 20:29 | Reagovat

Já sama jsem se našla ve většině z těchto typů, takže je to celkem divné, ne? Nechápu sama sebe. :D
Ráda bych ti oznámila, že jsem změnila stránku, tak jestli by jsi si změnila název mé stránky. :)
https://twotika.wixsite.com/redhead

2 little-booktea little-booktea | Web | 11. listopadu 2017 v 21:24 | Reagovat

Tak já asi budu ten stresovač😂 třeba teď po mè opravdu zvoranè písemky s Nj se obávám úterý 😨. Další pak asi ten plánovač😂❤ chci mít dost věcí do detailu. Asi nejhorší je to, že ti je vše jedno.Distaneš 3 pohoda, dostaneš 4 no jo, dostaneš 5 hm.... No a. Pak před vysvědčením, akorát zachraňuje š to, kde ti vychází 5 fakt takovou holku znám🙄😉😁 Jinak hezký článek.Snad budou častěji, ale sama dobře znám jak je to s časem a když chci mít nějaký článek, tak aspoň naplánovaný, což se mi teď nedaří, protože nestíhám😣😨😊

3 Wex Wex | E-mail | Web | 26. listopadu 2017 v 9:49 | Reagovat

[1]: :-D  :-D Moc se ti omlouvám, ale jelikož nejsem úplně nejlepší v angličtině, nevím, jestli s tebou můžu mít dále spřátelený blog... :-(

[2]: Já jsem taky stresovač :-D Doufám, že se mi už konečně podaří blog nějak rozjet, zatím to vypadá nadějně! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama