Moje staré designy

16. července 2017 v 10:00 | Wex
Čauky lidi!
Při psaní jednoho z minulých článků mě napadlo, že bych mohla zhodnotit mé staré kabátky blogu. Jelikož na tomto blogu jsem zatím měla jen tři designy, rozhodla jsem se hodnotit designy ze starého blogu a to je naprostá katastrofa. Takže doufám, že vám nevypadnou oči z důlků:D Od všech designů nemám print screen, takže bohužel všechna moje díla nejsou zachována. Každopádně pokusím se jich najít, co nejvíc. Pohodlně se usaďte, doneste si něco k jídlu... to vlastně nedoporučuji:D a vrhněte se do čteníčka!


Růžovo modrá katastrofa

Můj první design je tento. Přijde mi hrozně dětský, přehnaný a hlavně moc křiklavý. Po pravdě absolutně nechápu, jak tehdy můj blog někdo vůbec mohl číst. Nejen, že jste si odnesli trauma z mých hrubek, ale také jste odešli slepí:D Jediné dvě věci, které jsem si na tomto designu vytvořila bylo záhlaví s nadpisky. Záhlaví celkem šlo, ale žádná sláva. Každopádně horší než nadpisky nebylo. Tehdy jsem ještě neznala žádný grafický program, ve kterém by se daly nadpisky udělat, takže jsem prostě otevřela malování:D Nadpisky nebyly ve formátu png, takže jejich pozadí bylo úplně jinak barevné než pozadí stránky. Možná si říkáte, že nic horšího už vám neřeknu, ale to se pěkně mýlíte. Ty nadpisky byly totálně rozpixlované, že některé z nich se ani nedaly přečíst:D Pozadí jsem pak stáhla na Google obrázky a ty příšerné skákající srnky (Ano, ony se opravdu hýbaly) jsem našla na jedné stránce, vlastně už ani nevím na jaké. Tenhle design je pro mě opravdu velký propadák, jsou v něm špatně zvolené barvy, skákající srnky ruší čtení a nadpisky jsou naprostá katastrofa


Strašidelná dýně

Bože za co mě trestáš? Tenhle design zase hraje všemi barvami, zase je příšerně dětský a znovu vám z něj vypadnou oči z důlků. První co vidím, když se na design podívám, je to černé menu, které doslova křičí, aby se do něj někdo podíval nebo spíš aby zmizel z blogu?:D Na pozadí jsou malé dýně, znovu stažené z Google obrázků. Ze záhlaví mám fakt trauma, ta dýně mě bude strašit snad navždy:D Jinak do záhlaví jsem napsala pár základních informacích o mně a o blogu+ název blogu. Design zase hodnotím jako katastrofu. Barvy jsou zase špatně zvolené a celé to působí hrozně přeplácaně a ta dýně... nemám slov:D


Černobílá elegance

Sláva, konečně něco normálního! Nadpisky jsou sice stále dělané v malování, ale jelikož je pozadí stránky bílé, nejde to vidět, navíc jsem je konečně začala stahovat ve formátu png. Stahovala jsem je s domněním, že bude jejich pozadí průhledné, což se tedy nestalo, ale alespoň ty nadpisky přestaly být rozpixlované. Pozadí samozřejmě nemohlo být odjinud než z Google obrázků, ale můžu uznat, že tohle pozadí je opravdu moc pěkné. Další skvělou zprávou je to, že z menu zmizela většina blikajících potvor!:D Tento design bych si na blog možná dala i teď. Je jednoduchý a zároveň z něj vyzařuje nějaké kouzlo. Jediné co mi možná trošku vadí je to, že je černobílý, díky tomu pak působí smutně. Tento design je konečně trošku normálnější a neříká vám, ať okamžitě zmizíte z blogu:D Hodnotila bych ho tedy pozitivně.


Vánoční atmosféra

Tenhle design se mi ještě o trošku víc líbí než ten předchozí. Líbí se mi, že je jednoduchý, ale při tom není jen celý černobílý a díky tomu nepůsobí jako na pohřeb. Tenhle design byl dělán jako vánoční, pamatuji si, že spoustu lidí mi psalo, že moc vánočně nepůsobí, abych řekla pravdu tehdy jsem s tím vůbec nesouhlasila a nesouhlasím s tím ani v dnešní době. Nadpisky jsou stále dělané v malování a záhlaví samozřejmě taky:D Pozadí jsem dala černé, což je možná jedna z věcí, která mi na designu vadí. Pak mi možná ještě trošku vadí to, že ty hvězdičky nejsou až do kraje stránky. Jinak design hodnotím opravdu pozitivně.

Roztomilá zima

Ehm... Zase se vracíme do starých kolejí...:D Dobře, tenhle design není zase tak strašný. Nadpisky konečně nejsou dělány v malování a záhlaví se u tohoto designu hýbalo! Díky tomu, že jsem chtěla pohyblivé záhlaví, jsem při tvoření designu měla opravdu velké problémy. V tom programu, ve kterém jsou to tehdy tvořila byla omezená velikost toho obrázku. Po chvilce vymýšlení mě napadlo, že bych mohla dát menu vedle záhlaví a díky tomu zmenšit prostor, ve kterém měl obrázek být. Pozadí je samozřejmě z Google obrázků. Jinak na mě design zase působí strašně přeplácaně. K tomu hýbajícímu záhlaví bych určitě nevolila takové pozadí, také bych tam nedávala tu čáru, která rozděluje menu od stránky s články. Tenhle design se mi líbí půl na půl.


Chobotnice na podlaze

Tenhle design na mě zase působí trošku dětsky, ale líbí se mi, konečně totiž není přeplácaný. Nic na něm není dělané v malování, pozadí je sice z Google obrázků, pokud si však dobře pamatuji, musela jsem ho v nějakém programu trošku opravovat, aby sedělo na záhlaví. V záhlaví je roztomilá fialová chobotnice, která v té době byla logem mého blogu. Chobotničku doplňuje název a odkaz na můj starý blog. Jediné co bych dala pryč, je čára, která odděluje menu a stránku s články. Jinak se mi design opravdu líbí a nebránila bych se tomu dát ho na blog i teď.


Jarní chobotnička

Schválně kdo najde, kde je na tamto designu překlep (Pište do komentářů:D) Každopádne až na ten překlep je podle mě design na úrovni... Jo, je trošku přeplácaný a nějaké drobné grafické chybky v sobě má, ale kdybych je vyladila, design by mohl být opravdu pěkný. Myslím si, že má celkem nápad a není to takový ten klasický design, kterým se pýšní spoustu blogů (Nic proti těmto designům nemám, jen občas je fajn zapojit trošku fantazii:)) V tomto designu záhlaví opět zdobí paní chobotnička a obecně záhlaví je podobné tomu předešlému, akorát jsem ho vylepšila tím, že jsem tam dala takový útvar, který zajistil, to že stránka byla taková zakulacená. Pozadí jsem si udělala sama, což znamená posun!:D Menu zdobí taková růže, kterou mi v té době udělala jedna skvělá holčina, která má v momantální době na blogu pauzu, doufám, že se brzy vrátí:( Na menu mi zase vadí ta čára. Design na mě působí příjemně a jarně, takže bych ho hodnotila jako vydařený.


Růžový pokus

Tenhle design byl takovou zkouškou něčeho nového. Pamatuji si, že jsem na něm dělala opravdu dlouho a nejhorší bylo ho nastavit na blog. Design měl hodně výrazné barvy a na to si čtenáři i stěžovali. Mně osobně by tyto barvičky na nějaké stránce také vadily. Stránka, na které se ukazovaly články+ menu jsou dělány ve stylu bloku, což se mi líbí. Obrázky v záhlaví jsou nic moc, nadpisky se mi bohužel z tohoto designu nedochovaly. Jinak celý tento design byl zase vytvářen v molování:D Tenhle design se mi moc nelíbí, ale není zase tak strašný jako ten první. Hodnotila bych tedy průměrně, ale možná se i trošku nakláním k tomu, že je katastrofa.Doufám, že vaše jídlo neskončilo v záchodě nebo třeba na koberci a článek se vám alespoň trošku užili. Do komentářů mi napište, jaký je překlep v designu číslo 8, který design se vám líbí nejvíc a který naopak nejméně. U dalšího článku (Který bude zase za sto let) ahoj!

Wex

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se vám momentální letní design, který je na blogu?

Ano
Ne

Komentáře

1 Vendula Vančurová Vendula Vančurová | Web | 16. července 2017 v 10:21 | Reagovat

ten růžový je nejkrásnější.
a překlep je všechnochuť? :D

2 wixi-verča wixi-verča | Web | 16. července 2017 v 11:07 | Reagovat

Všechnochuť? :-D

3 Teri Teri | Web | 16. července 2017 v 19:12 | Reagovat

Cernobila elegance a ruzovy je krasny,ale taky popravde se mi nelibi ta dyne

4 Lucy Lucy | Web | 17. července 2017 v 8:41 | Reagovat

Zimní design se mi líbí asi nejvíce 🙂 A samozřejmě tento letní! 🙂

5 Wex Wex | E-mail | Web | 17. července 2017 v 15:58 | Reagovat

[1]: To bych neřekla :-D Každopádně s překlepem máš pravdu:-) A děkuji za komentář!

[2]: Jo,jo :-D

[3]: Ta dýně se nemůže líbit nikomu:D Jinak děkuju :-)

[4]: Děkuju moc! ;-)

6 Klárka Klárka | 28. července 2017 v 0:55 | Reagovat

Z článku je nejhezčí ten vánoční, ale jinak samozřejmě aktuální.  ♥ A u té roztomilé zimy ta obálka... To mě rozsekalo :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama